ANNA MARIA CAMMILLI

Lisaks Aurumi originaalehetele on meilt võimalik tellida pea kõiki Euroopa tippbrände, neist üks populaarseimad on kindlasti Anna Maria Cammilli ehted (Itaalia).

Rahututel aegadel, ebakindlas majanduskeskkonnas soovib igaüks meist kindlustada oma säästud võimalikult väikese riski ja suure tootlusega.

Tuntuimad investeerimisvõimalused on kõigile teada, kuid olgem ausad – igal finantsinstrumendil  on omad riskid, lisaks tegutsevad veel investeerimispetturid ja internetisulid, kes laiendavad oma haaret ja petuskeeme. Siin pole mõtet kõiki riske üles lugema hakata, kuulete ja loete neist iga päev meediast …

Mul on hea meel tutvustada teile INVESTEERIMISTEEMANDIT, mida maailmas tuntakse juba sajandeid.

Põhjus, miks Eestis investeerimisteemant on tundmatu või eksitavalt reklaamitud, peitub selles, et kalliskiviinvesteeringud on ainult professionaalide pärusmaa. Selleks, et olla igapävaselt kursis investeerimiskalliskivide kaubandusega, tuleb kõigepealt omandada gemmoloogi ja teemandieksperdi teadmised ja praktiseerida selles valdkonnas – st omandada kogemused. Ja eelkõige peab ekspert olema eetiline ja vastutama oma sõnade eest.

See on ka üks põhjuseid, miks ma ei hakka kalliskiviinvesteeringutest Aurumi kodulehel pikemalt kirjutama, vaid pakun teile võimaluse tulla personaalsele konsultatsioonile meie uude asupaika ŠVEITSI MAJJA aadressil Roosikrantsi 11.

Nagu ikka, broneerige ette personaalne kohtumine gemmoloog-teemandiekspert Heli Kuulmaniga tel. 50 62424 või aurum@aurum.ee

Võta meiega ühendust