Aurumi Ehtegaleriist on võimalik osta ja tellida  maailmas harulduseks muutunud unikaalset käsitööehet. Iga ehte valmistamine algab puhta kulla legeerimisest vastavalt proovile ja toonile, materjali ettevalmistamisest, millele järgneb ehte käsitsi vormimine. Iga ehe on ainus ja unikaalne – tõeline juveliiritöö, mida täna valdavad vaid üksikud meistrid.
Loomulikult väärib selline  filigraanne käsitöö ka sama väärtuslikku kalliskivi – selles valdkonnas on Aurum kindlasti parim. Pakume teile rahvusvaheliste laborite – GIA, HRD, IGI -poolt sertifitseeritud tippkvaliteedis teemante, rubiine, safiire, smaragde ja palju teisi kalliskive. Meil on rikkalik valik kvaliteetseid magevee-, Akoya e. mere- ja Lõunamere pärleid.
Kõik meie originaaleheted saavad kaasa valmistaja sertifikaadi.
Meie galeriist on võimalik originaalehteid ka tellida. Aurumi partneriteks on mitmed rahvusvaheliselt tunnustatud juveelifirmad  GERSTNER – abielusõrmused, GELLNER, ANNAMARIA CAMMILLI jt, kelle võrratuid ehteid on võimalik meie galeriist osta/tellida.


PASSIOON

Kalliskivi on nagu inimene – leia endale nende seast parim sõber ja hingetugi …


KUU LAPSED

Pärlid on kõige lojaalsemad kalliskivid – nad lebavad õnnelikult Sinu ihul ja panevad Su särama …

« kohta 2 »

DIALOOG KALLISKIVIGA

Neile, kes kuulevad kalliskivide laulu …


KALLISKIVID

Kõiki neid kalliskive võite näha, tellida ja osta meie Ehtegaleriist. Saadaval on erineva lihvi ja suurusega kivid, samuti võime luua unikaalseid ehtekomplekte teie poolt valitud kalliskividega …


Kontakt:

Roosikrantsi 11, Šveitsi maja aatrium, Tallinn

Oleme avatud E–R 11–18, L&P suletud

Telefon: +372 644 9874 E-mail: aurum@aurum.ee

https://www.facebook.com/ehted/