Tere tulemast AURUMI – Eesti esimese erakapitalil asutatud juveelifrma uuele kodulehele! Ajad muutuvad ja meie koos ajaga.

Meie kõige suurem muutus on see, et alates 1. juunist 2023 tegutseb Aurumi Ehtegalerii Tallinna Citys, Šveitsi Majas, aadressil Roosikrantsi 11.

Tänaseks oleme saanud juba 33-aastaseks – see on olnud pikk ja avastusterohke rännak juveelimaailma südamesse. Õnneks oleme selle käigus saanud ise targemaks ja kogunud ka mujal maailmas tuntust.

Ka meie ärimudel on ajas muutunud – soov olla kõige suurem ja müüa kõige rohkem on asendunud eesmärgiga teha seda, mis ennast inspireerib – pakkuda Eestimaa inimestele teduspõhist kalliskivikoolitust ja julgustada neid eelistama originaaldisaini ning kvaliteetset kalliskivi.

Meie eesmärki väljendab ka Aurumi uus kreedo – Emotsioon ja investeering üheskoos!

Tahame oma klientidele pakkuda ehteid, mis on ühtaegu nii originaalsed, kaasaegsed kui ka tõeliselt väärtuslikud – iga Aurumis valmistatud ehe kätkeb endas emotsiooni ja selle väärtus ajaga ainult kasvab kuna mõlemad – nii ehedad ja kvaliteetsed kalliskivid kui ka käsitööoskustega juveliirid on kahjuks ajas kiirelt kahanev taastumatu ressurss.

Eksklusiivselt Teile! on enam kui loosung – see on meie kreedo päris algusest peale. Juveelimaja Aurum sündiski meie kirglikust soovist pakkuda oma kaasmaalastele originaalseid, unikaalse disaini ja ehedate kalliskividega ehteid, julgustada neid kandma ja väärtustama. Brändi „Aurum” unikaalsed ehtekollektsioonid valmivad gemmoloog Heli Kuulmani, ehtekunstnik Anneli Tammiku ja juveliir Margus Horni koostöös.

Meie uusima kollektsiooni „Dialoog kalliskiviga” ideed on sündinud peamiselt Heli ja Kalliskivi dialoogist, teostatud Aurumi juveliiride poolt. Aurumi loojatel Allan Paidrel ja Heli Kuulmanil on heameel tõdeda, et meie unistus on teostunud!
Tänu pidevale pühendunud tööle, õppimisele ja enesetäiendamisele oleme tuntud ja tunnustatud nii Eestis kui välismaal. Meie ehetes on tähtsaimal kohal hoolikalt valitud, parima värvi, puhtuse ja perfektse lihviga kalliskivid – teemandid, rubiinid, safiirid, smaragdid, pärlid, opaalid, granaadid, turmaliinid ja tanzaniidid on tuntuimad, mis on pakkunud inspiratsiooni Aurumi originaalehete loomisel.


Kontakt:

Roosikrantsi 11, Šveitsi maja aatrium, Tallinn

Oleme avatud E–R 11–18, L&P suletud

Telefon: +372 644 9874 E-mail: aurum@aurum.ee

https://www.facebook.com/ehted/