Aurum – Eesti esimene erakapitalil asutatud juveelifirma on tegutsenud juba üle 25 aasta.
Meie kaubamärgiks on täiuslik kalliskivi, millele sekundeerivad originaaldisain ja unikaalne teostus. Kuna iga selline kalliskivi on kordumatu, on ainulaadne ka iga meie ehe ja neid võib kohata kõigis maailmajagudes.

Eksklusiivselt Teile! on enam kui loosung – see on meie kreedo päris algusest peale. Juveelimaja Aurum sündiski meie kirglikust soovist pakkuda oma kaasmaalastele originaalseid, unikaalse disaini ja ehedate kalliskividega ehteid, julgustada neid kandma ja väärtustama. Brändi „Aurum” unikaalsed ehtekollektsioonid valmivad gemmoloog Heli Kuulmani, ehtekunstnik Anneli Tammiku ja juveliir Margus Horni koostöös.

Meie uusima kollektsiooni „Dialoog kalliskiviga” ideed on sündinud peamiselt Heli ja Kalliskivi dialoogist, teostatud Aurumi juveliiride poolt. Aurumi loojatel Allan Paidrel ja Heli Kuulmanil on heameel tõdeda, et meie unistus on teostunud!
Tänu pidevale pühendunud tööle, õppimisele ja enesetäiendamisele oleme tuntud ja tunnustatud nii Eestis kui välismaal. Meie ehetes on tähtsaimal kohal hoolikalt valitud, parima värvi, puhtuse ja perfektse lihviga kalliskivid – teemandid, rubiinid, safiirid, smaragdid, pärlid, opaalid, granaadid, turmaliinid ja tanzaniidid on tuntuimad, mis on pakkunud inspiratsiooni Aurumi originaalehete loomisel.


Kontakt:

Kullassepa 4, Tallinn

Oleme avatud E–R 10–18, L&P suletud

Telefon: +372 644 9874 E-mail: aurum@aurum.ee

https://www.facebook.com/ehted/