Eksklusiivsed autoriehted

Home /Eksklusiivsed autoriehted

Eksklusiivsed autoriehted

Aurumi Ehtegaleriist on võimalik osta ja tellida  maailmas harulduseks muutunud unikaalset käsitööehet. Iga ehte valmistamine algab puhta kulla legeerimisest vastavalt proovile ja toonile, materjali ettevalmistamisest, millele järgneb ehte käsitsi vormimine. Iga ehe on ainus ja unikaalne – tõeline juveliiritöö, mida täna valdavad vaid üksikud meistrid.
Loomulikult väärib selline  filigraanne käsitöö ka sama väärtuslikku kalliskivi – selles valdkonnas on Aurum kindlasti parim. Pakume teile rahvusvaheliste laborite – GIA, HRD, IGI -poolt sertifitseeritud tippkvaliteedis teemante, rubiine, safiire, smaragde ja palju teisi kalliskive. Meil on rikkalik valik kvaliteetseid magevee-, Akoya e. mere- ja Lõunamere pärleid.
Meie galeriist on võimalik originaalehteid ka tellida. 
Aurumi partneriteks on mitmed rahvusvaheliselt tunnustatud juveelifirmad  GERSTNER – abielusõrmused, GELLNER, SCHOEFFEL, LAPPONIA, YVEL jt, kelle võrratuid ehteid on võimalik meie galeriist osta/tellida.

Kõik meie originaaleheted on ainueksemplarid ja saavad kaasa valmistaja sertifikaadi.

Annamaria Cammilli

Annamaria Cammilli (1983) on täna oluline viide “Made in Italy” disainile, tema kollektsioonid on esindatud kõige eksklusiivsemates juveelikauplustes  üle maailma. Nüüd ka Eestis!

Passioon

Kalliskivi on nagu inimene – leia nende hulgast omale sõber ja hingetugi …

Kuu lapsed

Kõige ustavamad kalliskivid on pärlid – nad lamavad õnnelikult hõõgudes su nahal ja peegeldavad iga värvivarjundit, pannes sind särama …

Dialoog kalliskiviga

Neile, kes kuulevad  kalliskivide laulu …

Kalliskivid

Kõiki neid kive, erinevas suuruses ja lihviga, saate näha, tellida ja osta meie ehtegaleriist. Valmistame teie valitud kividega ka unikaalseid autoriehteid.