AURUMI EHTEGALERII

Home /Uncategorized /AURUMI EHTEGALERII
09 juuni, 2016 / Uncategorized / admin / AURUMI EHTEGALERII kommenteerimine on välja lülitatud

Aurum, registreeritud kaubamärk aastast 1995, on Eesti esimene erakapitalil loodud ja senini edukalt tegutsev professionaalne juveelifirma.

Aurumil on oma töökoda ja esindusgalerii. Meie ehteid kavandavad õppinud disainerid ja kalliskivide valikuga tegeleb rahvusvahelise diplomiga pärjatud gemmoloog-teemantiekspert. Aurumi unikaalsed juveelid paistavad silma originaalse disaini, täiuslike kalliskivide ning perfektse teostusega. Mitmed Aurumis valmistatud ehted elavad oma elu laias maailmas – Euroopas, Aasias ja Ameerikas.

EKSLUSIIVSELT TEILE! on enam kui loosung. See on olnud meie filosoofia algusest peale. Aurum sündiski meie kirglikust soovist pakkuda oma kaasmaalastele kaasaegseid, kauni disaini ja ehedate kalliskividega ehteid, julgustada inimesi originaalehteid kandma ja hindama. Täna võime öelda, et meie soov on tänu enam kui 20-aastasele pühendunud tegutsemisele, õppimisele ja pidevale enesetäiendamisele täitunud. Meie tänased kliendid hindavad ehet kui isiksuse peegeldust, väärtusliku materjali ja disaini sümbioosi. Aurumi ehted on tunnustatud ja ihaldatud ka väljaspool Eestit. Eriline roll Aurumi ehetes on kalliskividel. Meie ehted muudavad kordumatuks ja hinnaliseks hoolikalt valitud, parima värvi ja puhtusega ning perfektse lihviga looduslikud kalliskivid! Enamikel juhtudel on meie ehted sündinud just erilisest kalliskivist saadud inspiratsioonist.

galerii2

SHARE THIS POST
RELATED NEWS
EKSKLUSIIVSED AUTORIEHTED
09 juuni, 2016 /
GEMMOLOOGI NÕUANNE
09 juuni, 2016 /
LEAVE A REPLY